Loading. Please wait...

http://www.orchidental.pl/wp-content/uploads/2017/10/asia-wiecej5.png

Lekarz Dentysta

JOANNA DZIEMIAŃCZYKAbsolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku stomatologia oraz studiów podyplomowych „Estetyka Twarzy” w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.. Studia na wydziale lekarsko – dentystycznym ukończyła w 2009r. Od tego czasu ortodoncja stała się jej pasją. Na stażu rozpoczęła pracę w Specjalistycznej Klinice Ortodontycznej, gdzie pracowała pięć lat. Obecnie nieustannie rozwija swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych z zakresu ortodoncji. Dodatkowo zajmuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ortodontów IAO (International Association for Orthodontics) oraz uczestnikiem 3- letniego programu szkoleniowego ”Master in Orthodontics” światowego lidera w dziedzinie ortodoncji – doktora Dereka Mahony.

Specjalizuje się również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem POLME (Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estytycznej oraz PTMEiAA Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging).

 


Copyright by Szymon B. 2017. All rights reserved.

Oferta: aparat ortodontyczny Gdańsk, najlepszy ortodonta Gdańsk, ortodoncja Gdańsk, ortodoncja Gdynia, ortodoncja Trójmiasto, ortodonta Gdańsk, ortodonta Gdynia, ortodonta Trójmiasto